O nás

Portál LESENI.CZ je přední český prodejce lešení. Naše 20-tileté bohaté zkušenosti v oblasti prodeje lešení (včetně vývoje a výroby lešení), pronájmu lešení a prodeje stavební mechanizace, spolu s maximální snahou vycházet vstříc potřebám našich zákazníků, se promítly do neustálého rozšiřování prodávaného sortimentu lešení, který dnes tvoří nejrozšířenější typy lešení na českém trhu:

  • EKRO SYSTEM 65/85   - originální lešení rakouského výrobce
  • LESENI.CZ 70   - je rozměrově a technicky vhodné s PLETTAC SL 70, SL 100/MJ UNI
  • LESENI.CZ 73   - je rozměrově a technicky vhodné s Alfix/MJ UNI CONNECT/Layher
  • LESENI.CZ 65   - je rozměrově a technicky vhodné s RUX 65
  • LESENI.CZ B70 - je rozměrově a technicky vhodné s Thyssen Hunnebeck – BOSTA

Všechny naše systémy se vyznačují rychlou a jednoduchou montáží, vysokou variabilitou,  perfektním technickým zpracováním a dlouhou životností, díky povrchové úpravě žárovým zinkováním, při zachování přijatelné ceny.

Lešení LESENI.CZ je možno dodat jak s dřevěnými, tak i s ocelovými, žárově zinkovanými podlahami v sadách od 90 m2 nebo po jednotlivých dílech na doplnění Vaší půjčovny lešení či na Vaše konkrétní projekty lešení.

Cena za m2 lešení se pohybuje již od 337,- Kč/m2.

Prodávaná lešení jsou certifikována v souladu se všemi požadavky legislativy ČR a Evropské unie.

Proč kupovat použité lešení, jehož původ a historii neznáte, když za stejnou cenu můžete koupit lešení NOVÉ a s českým certifikátem ?

Kvalita a technické parametry našich lešení jsou, za jejich dlouhou dobu výroby a prodeje, prověřeny stovkami významných českých odběratelů. Naše lešení jsou rovněž ve velkém rozsahu exportována do zemí Evropské unie.

Naše společnost má od roku 2004 zaveden systém managemetu kvality podle normy ISO 9001.

Politika kvality společnosti EKRO CZ s.r.o.

Mimo prodeje a pronájmu rámových lešení prodáváme také stavební mechanizaci, především stavební výtahy, vrátky, shozy na suť, stavební bednění a mobilní oplocení.

Rámové lešení, mimo základního využití jako fasádního a prostorového lešení, používají naši odběratelé též jako libovolné atypické konstrukce pro reklamní kampaně - outdoor reklamy, nosiče textilních bannerů, hypercube, biilboardy, dále pro sportovní a kulturní akce - stavbu multifunkčních jevištních konstrukcí i pro vytvoření diváckých prostorů, systémů pro adrenalinové sporty, stavbu dekorací a podporu osvětlení a kamerových systémů.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

Online formulář